Cosplay Craft Market 04.09.2017


Tworzysz cosplaye i nie wiesz gdzie pomieścić niepotrzebne już stroje bądź rekwizyty? A może w wolnym czasie tworzysz różne elementy strojów i leży to gdzieś pochowane? Zapisz się na Craft Market i wystaw na sprzedaż cosplayowe artykuły które nie są Ci już potrzebne.

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres karol.gardjan@copernicon.pl

REGULAMIN „Craft Market”
§ 1

1. Do udziału w Craft Markecie może zgłosić się każda osoba zajmująca się tworzeniem strojów, rekwizytów czy pomocy scenicznych.
2 .Zgłoszenia przyjmowane są w terminie do 15.09.2017 na adres mailowy karol.gardjan@copernicon.pl z dopiskiem [BAZAR]

3. W zgłoszeniu powinny znaleźć się następujące informacje:
– Nazwa stoiska/cosplayera
– Informacja jakie produkty oferuje
– Adres do swojej strony/galerii z przykładowymi produktami
4. Udział w Markecie jest darmowy. Wystawcy nie ponoszą dodatkowych opłat związanych z wystawieniem towaru w trakcie Craft Marketu.
5. Ilość miejsc na bazarku jest ograniczona dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
6. Każdy z uczestników będzie miał do dyspozycji stół na wyłożenie swoich towarów.
7. Craft Market czynny będzie w wyznaczonych godzinach, jednak nie będzie trwał dłużej niż 2 godziny. Data i czas będą podane najpóźniej do 15.09.2017.

8.Na „Craft Markecie” mogą być sprzedawane:
– stroje lub elementy strojów
– rekwizyty sceniczne
– peruki
– akcesoria do charakteryzacji
W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie tego czy oferowany towar może być wystawiony na Craft Markecie proszę pisać mail na adres karol.gardjan@copernicon.pl z dopiskiem [PYTANIE].
9. Organizator ma prawo odrzucić zgłoszenie jeśli uzna, że oferowane produkty są nieodpowiednie (za nieodpowiednie produkty uważa się towar niezwiązany z cosplay’em).

§2

1. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za zachowanie Sprzedających ani za oferowane przez nich na sprzedaż towary i usługi, odpowiedzialność taką ponosi Sprzedający.
2. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakość, bezpieczeństwo, prawdziwość i rzetelność opisu produktów, odpowiedzialność taką ponosi Sprzedający.
3. Wszelkie sprawy sporne nie znajdujące rozwiązania w ww. regulaminie reguluje organizator. Ma również prawo do edycji ww regulaminu.