NOCLEGI


Na uczestników Coperniconu posiadających pełną akredytację (nie ma znaczenia czy jest to wejściówka darmowa, konkursowa, kupiona w preakredytacji czy na miejscu) czeka miejsce w jednej ze szkół noclegowych Festiwalu.

Miejsca do spania zostaną przygotowanie w poniższych lokalizacjach:

  • Liceum Ogólnokształcące nr X w Zespole Szkół nr 10 im. S. Banacha,
  • Szkoła Podstawowa nr 1,
  • Szkoła Podstawowa nr 13.

Osoby potrzebujące nieco więcej prywatności lub wygody mogą poszukać miejsca w jednym z pobliskich akademików – w bezpośrednim sąsiedztwie starówki znajdują się Domy Studenckie 2, 3, 4, 5 oraz 6 – kontakt do nich znajdziecie bez problemu, jednak z miejscem bywa różnie, zwłaszcza że rok akademicki za pasem. Chętni mogą też skorzystać z oferty dziesiątek toruńskich hoteli i hosteli – wystarczy wpisać w google hasło „Nocleg Toruń” lub „nocleg Toruń centrum” – baza noclegowa na starówce jest naprawdę bogata, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.


WYŻYWIENIE

Wiadomo, konwent konwentem ale jeść trzeba. Co roku specjalnie dla was przygotowujemy specjalną ofertę różnorodnych lokali gastronomicznych w których zjecie czego dusza zapragnie – od kuchni orientu, przez pierogi, makarony, ciasta aż po kanapki, a wszystko to nie ruszając się ani na krok ze starówki. Wkrótce podamy informacje o naszych partnerach gastronomicznych.