foto Andzrej i Basia - Andrzej Karlicki

Barbara i Andrzej Karliccy

Andrzej Karlicki – warszawiak, rocznik 59, z wykształcenia dziennikarz. Prawie ćwierć wieku temu założył wydawnictwo Copernicus Corporation. Wprowadził na polski rynek gry RPG: Cyberpunk 2020, Warhammer 2 ed., Zamek Falkenstein, Dark Heresy 2 ed., grę karcianą Illuminati oraz grę paragrafową Samotny wilk. Wydał autorski system M. Markowskiego pt. Klanarchia. We współpracy z Games Workshop publikuje książki z uniwersum Warhammera i WH40k. Miłośnik komiksów Tytus, Romek i A’Tomek, Hansa Klossa i świętego spokoju.

Barbara Karlicka – rocznik 63, z wykształcenia pedagog, powierniczka tłumaczy i redaktorów, stojąca za większością strategicznych inicjatyw, pasjonatka mocnego kryminału, koneserka dobrej kawy. 1. Copernicus Corporation od prawie 25-ciu lat na szlaku przygody z wydawaniem RPG w Polsce.

Jeżeli chcecie posłuchać jak zostać wydawcą, pracować razem ze współmałżonkiem i nie zwariować, to zapraszamy na spotkanie z nami. 2.Plany wydawnicze Coperniusa. Copernicus Corporation mimo godnego stażu nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i w najbliższym czasie mamy nadzieję jeszcze Was pozytywnie zaskoczyć.