EnglishPolish

wszyscy jesteśmy

FANTASTYCZNI

TORUŃ
16-18/09/2022

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

FAQ - Często zadawane pytania

Nie, osoby, których program zostanie przyjęty otrzymają znizki na zakup biletu po ogłoszeniu pełnego programu. Poprowadzenie dwóch punktów programu gwarantuje 100% zniżkę na bilet.

Tak. Zwrot za bilet otrzymasz po zakończeniu swojego dyżurzu podczas wydarzenia.

W budżecie Coperniconu po pandemii pojawiło się wiele niepewności. Największą z nich jest liczba uczestników, którzy przyjadą na imprezę po trzech latach przerwy. Mieliśmy trzy opcje: 1. zorganizować imprezę z konserwatywnym budżetem z którym czujemy się pewnie, znaczaco mniejszą niż w 2019 roku; 2. zaryzykować wtopę finansową planując imprezę na skalę podobną jak w 2019 lub 3. Zorganizować się crowdfundingowo nie ograniczając się, co uznaliśmy za najlepsze rozwiązanie.

Akcja crowdfundingowa zakończy się w drugiej połowie lipca. Przedsprzedaż będzie prowadzona do 31 sierpnia. Po tym bilety będzie można zakupić w wyższej cenie, na miejscu. Zachęcamy do wcześniejszych zakupów online!

Potwierdzenie zakupu powinieneś otrzymać na maila wskazanego podczas dokonywania transakcji w sklepie. Jeżeli wiadomość do Ciebie nie dotarła, skontaktuj się z naszą obsługą poprzez adres mailowy sklep@copernicon.pl. Bilet na Copernicon wyślemy na podany adres email bliżej terminu wydarzenia.

Poprowadzenie 1 punktu programu uprawnia do 50% zniżki podczas zakupu biletu. Poprowadzenie dwóch punktów programu gwarantuje 100% zniżkę na bilet.
W przypadku prowadzenia punktu programu przez więcej niż jedną osobę, zniżka 50% będzie dzielona przez liczbę współprowadzących (np. panel dyskusyjny współprowadzony przez 2 osoby, będzie uprawniał do 25% zniżki na osobę, prowadzony przez 3 osoby – 16% zniżki na osobę).
Zniżki ze wszystkich przyjętych punktów programu sumują się.

99 zł do końca akcji crowdfundingowej w połowie lipca, 119 zł w przedsprzedaży online do końca sierpnia, 139 zł podczas imprezy na miejscu. Zachęcamy do wcześniejszych zakupów online!

Pełen program zostanie udostępniony około miesiąc przed wydarzeniem. Sprawdź naszą stronę w drugiej połowie sierpnia!

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dla twórców programu, TUTAJ.

Zapraszamy do kontaktu na maila wystawcy@copernicon.pl

Tak, o ile spełniasz wymagania określone przez polskie prawo.

Zapraszamy do kontaktu z organizatorami poprzez e-mail: andrzej.ziolkowski@copernicon.pl