fbpx

Turniej Rekonesansu Omszałych Lochów i Labiryntów 2019

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Turnieju Rekonesansu Omszałych Lochów i Labiryntów (TROLL). Turniej odbędzie się na tegorocznym Coperniconie pod patronatem wydawnictwa Rebel oraz nieformalnej ekipy k6 trolli. W tym roku gramy na zasadach DUNGEONS & DRAGONS BASIC SET pod redakcją Toma Moldvaya (wyd. 1981 r.). Jeśli ktoś nie zna, to nie problem, wszystko wyjaśnimy. Czeka na was autentyczny staroszkolny loch z epoki. 🙂

TROLL to konkurs nawiązujący do klasycznych turniejów erpegowych rozgrywanych od lat 70., w których gracze rozgrywają wprawę do lochu. Zwycięża drużyna, która wykaże się sprytem, dobrym planowaniem, śmiałością i rozwagą, a przy okazji zdobędzie najwięcej punktów przyznawanych za pokonanie przeszkód i potworów, zdobycie bogactw oraz odkrycie tajemnic lochu. Uważajcie, bo TPK można zaliczyć już w przedsionku podziemi!

Gramy w sobotę 14 września w godzinach popołudniowych. Czas na razie podany jest orientacyjnie (będziemy informować o zmianach). Ogłoszenie wyników nastąpi podczas oficjalnego zamknięcia konwentu.

Zapisy na turniej są indywidualne – nie potrzebujecie zbierać drużyny, żeby wziąć udział. Podział na ekipy eksplorujące podziemia nastąpi w drodze losowania przed rozpoczęciem rozgrywek. Zapisy odbędą się na konwencie – damy znać, jak wszystko dogramy.

Pierwszy TROLL odbył się na Coperniconie 2018 i rozgrywany był wedle zasad pierwszej edycji „Tunnels & Trolls”.

Więcej informacji: http://troll.k6trolli.pl/
Organizatorzy i patroni: Copernicon REBEL.pl Graj z Rebelem! Fear and Loathing in the Old World K6 trolli