EnglishPolish

Blok RPG

Przyjdź do komnat tajemniczego liceum położonego w samym sercu starożytnego miasta, by podzielić się swoim doświadczeniem z zakresu RPG. Zapraszamy na prelekcje, panele, warsztaty, które pozwolą Ci pogłębić wiedzę i wymienić się spostrzeżeniami, zostać wytrawnym graczem, a może i odkryć w sobie talent mistrza gry.

Sesje RPG to świetny sposób na rozrywkę. Pobudza wyobraźnię, uczy zaradności i podejmowania decyzji, lecz mimo to czasem trudno nam znaleźć chętnych do zabawy. Dlatego właśnie poświęcamy im na Coperniconie szczególną uwagę.

Aby ułatwić Graczom znalezienie Mistrzów Gry i odwrotnie, uruchomiliśmy erpegową strefę integracyjną. Jest to miejsce spotkań, którego nadrzędnym celem jest umożliwienie Wam przeżycia niepowtarzalnych emocji. Strefa daje Wam możliwość nie tylko zapisania się na zgłoszone wcześniej sesje, ale również zaproponowania własnej niepowtarzalnej przygody. Przebywając w strefie zawsze możecie liczyć obecność kompetentnej osoby, która zrobi co może aby odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Dla uczestników przygotowaliśmy również czytelnie RPG. Jest to miejsce, gdzie każdy może przyjść, by zażyć chwili relaksu przy lekturze podręczników RPG – zarówno tych bardziej popularnych jak D&D, jak i tych mniej znanych. W każdej wolnej chwili konwentu można tu choć na chwilę przenieść się w świat dzielnych wojowników, smoków, i porwanych przez nie dziewic.

Tutaj przyjmujemy także zgłoszenia sesji, a uczestnicy mogą się zapisywać na sesje RPG i LARP-y.

Organizator bloku: Michał Kuras

michal.kuras@copernicon.pl

zastępcy:  piotr.lemanski@copernicon.pl, adrian.dziadkowiec@copernicon.pl