Współpraca Medialna

Współpraca Medialna

Media na Coperniconie 2024

Wielce nas cieszy, że interesuje Was współpraca medialna. Po połączeniu sił można zdziałać jeszcze więcej niż w pojedynkę!

Dostępny do pobrania presspack znajduje się >>>TUTAJ<<<

Aby otrzymać akredytację prasową prosimy o użycie formularza zgłoszeniowego.

FAQ do akredytacji prasowej
Dla kogo?
Jesteś dziennikarzem, blogerem, vlogerem, influencerem na Instagramie, YouTuberem, czy prowadzisz aktywność w innych mediach społecznościowych i chcesz podzielić się swoją pasją do fantastyki z szerszą publicznością? Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w festiwalu Copernicon jako akredytowany przedstawiciel mediów!

Ten formularz dotyczy wyłącznie akredytacji medialnej na Festiwal Fantastyki Copernicon. Jeżeli wyrażasz zainteresowanie szerszą współpracą w charakterze współpracownika medialnego, prosimy o kontakt mailowy pod adresem media@copernicon.pl

Co oferujemy?
Akredytacja prasowa to nie tylko dostęp do wszystkich paneli, warsztatów i wydarzeń specjalnych, ale także możliwość bezpośredniego kontaktu z gośćmi festiwalu, organizatorami oraz uczestnikami. To świetna okazja, aby stworzyć unikalne treści, które zainteresują Twoich odbiorców i jeszcze bardziej zacieśnią Waszą wspólną pasję do świata fantastyki.

Shopping Cart