CoperniConf 2024

CoperniConf 2024

CoperniConf 2024 – Wkrocz do Multiwersum Nauki, Popkultury i Fantastyki
CoperniConf zaprasza do wspólnej podróży po wieloświatach nauki i fantastyki! Jeżeli pragniesz zgłębiać interdyscyplinarne połączenia między nauką a popkulturą, to właśnie tutaj znajdziesz swoje miejsce. Dołącz do nas, by podzielić się swoimi badaniami, projektami oraz pasją, jednocześnie otwierając portal do nowej krainy swojej akademickiej podróży.

Wkrocz do Multiwersum
Każda edycja CoperniConf to otwarcie nowego portalu, prowadzącego nas do innej, fascynującej rzeczywistości. W tym roku motywem przewodnim jest Multiwersum – nieograniczone możliwości i nieskończone światy. Odkryjemy razem różnorodne krainy, w których nauka splata się z popkulturą i fantastyką, tworząc unikalne i inspirujące połączenia.

Blok Konferencyjny
Nasz blok konferencyjny dedykowany jest studentom, doktorantom oraz doświadczonym naukowcom, których badania i zainteresowania przenikają do światów popkultury i fantastyki. Interdyscyplinarność tego wydarzenia sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem czy ekspertem, możesz stać się częścią tej wyjątkowej podróży.

Udział i Zgłoszenia
Twórz, ucz się i baw jednocześnie! Udział w festiwalu połączony z konferencją naukową to idealna okazja, aby zdobyć nowe doświadczenia i cenne kontakty. Dzięki zgłoszeniu punktu programu otrzymasz zaświadczenie uczestnictwa, które może być przydatne w ubieganiu się o stypendia lub granty, a także skorzystasz z licznych atrakcji oferowanych przez nasz konwent.

Aby zapewnić wysoką jakość merytoryczną naszego bloku, prosimy o przesyłanie abstraktów swoich wystąpień. Komitet organizacyjny dokona weryfikacji wartości naukowej i zatwierdzi Twoją propozycję, bądź zaproponuje jej przeniesienie do innego bloku. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie jeden punkt programu do bloku konferencyjnego, a zgłoszenia te są traktowane równoważnie ze zgłoszeniami do innych bloków (naliczane są zniżki dla twórców).

Komitet Naukowy
dr Marcin Bober, Uniwersytet Mikołaja Kopernika
dr Paweł Schreiber, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
dr Dominik Charczun, Princeton University
dr Wacław Kulczykowski, Uniwersytet Gdański
prof. dr hab. Dariusz Brzostek, Uniwersytet Mikołaja Kopernika

Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!
Szablon abstraktu do pobrania znajduje się tutaj.
Dołącz do nas i wkrocz do uniwersum CoperniConf 2024!

W formularzu należy zaznaczyć w stosownych pytaniach “Konferencja “CoperniConf 2024” oraz “Wykład konferencyjny”.
Termin zgłaszania abstraktów upływa 24.07.2024 r.

Shopping Cart