Czym jest Copernicon?

Przygotuj się na fantastyczny weekend w Wirtualnym Toruniu

Copernicon jest wydarzeniem skierowanym do miłośników gier, fantastyki, literatury i nauki w każdej postaci. Tegoroczna edycja będzie już 10 odsłoną festiwalu odbywającego się od 2010 roku na terenie Torunia. Początkowo niewielka, choć już od pierwszej edycji licząca się na arenie ogólnopolskiej impreza, gościła na toruńskiej starówce nawet ponad 4000 osób – potwierdzając swoją pozycję jednego z największych festiwali fantastyki w kraju.

W tym roku Copernicon odbędzie się wyjątkowo w Cyberprzestrzeni dzięki aplikacji Gather Town. Pozwala ona na uczestnictwo w festiwalu z dowolnego miejsca na świecie nie tracąc przy tym unikalnej atmosfery konwentu fantastyki oraz stwarzając wrażenie faktycznej bliskości z innymi uczestnikami. Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym podstawowe funkcjonalności aplikacji poniżej! Jeśli chcesz natomiast dowiedzieć się więcej o tym jak używać Gathera, w jaki sposób będzie wyglądało uczestnictwo w Coperniconie czy poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania sprawdź koniecznie linki na dole strony! 

Zapisz się na newsletter Coperniconu!

Jeśli nie chcesz przegapić żadnych informacji o naszym festiwalu, poznać najciekawsze punkty programu i być na bieżąco ze wszystkimi newsami i ciekawostkami zapraszamy do zapisania się do newslettera!

Chcę się zapisać (w każdej chwili możesz zrezygnować)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki "Thorn", ul. Adama Mickiewicza 61, skr. poczt. 7, 87-100 Toruń, NIP: 8792668337