EnglishPolish

Bilety

Przedsprzedaż biletów

Przedsprzedaż w niższej cenie była prowadzona do 31 sierpnia.

Od 1 września możesz zakupić bilet na Copernicon w tej samej cenie, w jakiej będzie on w dniu Festiwalu. Jeśli kupisz bilet w naszym sklepie internetowym, będziesz miał możliwość szybszej akredytacji na imprezę. Wystarczy, że okażesz przy akredytacji swój unikalny kod QR, który otrzymasz na maila po zakupieniu biletu.

Nie otrzymała_em biletu

Na początku września rozsyłaliśmy bilety w formie kodu QR wszystkim osobom, które je zakupiły. W tym momencie po zakupieniu biletu, kod ten jest generowany automatycznie i wysyłany od razu.

Jeśli nie otrzymała_eś biletu, sprawdź, czy nie znajduje się on w folderze SPAM. Jeśli nie ma go tam, napisz do nas na maila: sklep@copernicon.pl

Cennik Coperniconu 2022

Od 1 września do dnia rozpoczęcia imprezy cena biletu 3-dniowego będzie wynosić 139 zł.

Wejściówki jednodniowe będą dostępne tylko w czasie Festiwalu. Ich ceny będą wynosić: piątek – 59 zł, sobota – 89 zł, niedziela – 59 zł.

 

Zniżki

Dzieci do 7 roku życia otrzymują bezpłatny wstęp.

Dzieci od 8 do 13 roku życia otrzymują 50% zniżki na każdy rodzaj biletu, jeśli będą pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Opiekunowie osób z niepełnosprawnością otrzymują darmową akredytację.

Akredytacja

Akredytacja będzie znajdować się w budynku Collegium Maximum, pod adresem Plac Mariana Rapackiego 1.

Punkt akredytacji będzie czynny w następujących godzinach:

piątek od 10:00 do 22:00

sobotę od 8:00 do 22:00

niedziela od 8:00 do 14:00.

Dostępność na akredytacji

Podczas akredytacji działać będą dwie kasy pierwszeństwa, przeznaczone dla osób ze szczególnymi potrzebami. Mogą z nich skorzystać osoby z niepełnosprawnością oraz ich opiekunowie, kobiety w ciąży oraz osoby starsze (60+). Opiekunowie osób z niepełnosprawnością otrzymują darmową akredytację.

Budynek Collegium Maximum, w którym odbywać się będzie akredytacja, nie jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Przed wejściem obecni będą wolontariusze. Zwróćcie się do nich, wtedy zostaniecie zaakredytowani przed budynkiem.