Program

Program

Zgłoszenia punktów programu

Twórco programu! Copernicon nie może powstać bez Ciebie!
Copernicon, jak wiele podobnych wydarzeń społeczności miłośników fantastyki i popkultury, swój program w znacznej mierze opiera o oddolne zgłoszenia. Masz pasję, którą chciałbyś się podzielić z innymi uczestnikami? Zgłoś swoją propozycję programową. W okolicach połowy sierpnia poinformujemy Cię, czy umieścimy Twoją propozycję w programie.

Poniżej lada dzień poniżej znajdzie się link do formularza zgłoszeniowego. Prosimy Cię o uważne wypełnienie go, pomoże nam to w stworzeniu atrakcyjnego programu naszego wydarzenia.
W tym roku zgłoszenia zbieramy do 31 lipca!

Zniżki

Poprowadzenie 1 punktu programu uprawnia do 50% zniżki podczas zakupu biletu. Poprowadzenie dwóch punktów programu gwarantuje 100% zniżkę na bilet.

W przypadku prowadzenia punktu programu przez więcej niż jedną osobę zniżka 50% będzie dzielona przez liczbę współprowadzących (np. panel dyskusyjny współprowadzony przez 2 osoby będzie uprawniał do 25% zniżki na osobę, prowadzony przez 3 osoby – 16% zniżki na osobę).

Zniżki ze wszystkich przyjętych punktów programu sumują się.

Twoje dane osobowe, w tym adres email oraz telefon, będą wykorzystywane jedynie w celu organizacji wydarzenia zgodnie z naszą polityką prywatności uczestnictwa.

Złożenie programu to jedno z najtrudniejszych wyzwań stojących przed organizatorami bloków programowych. Planujemy ogłosić pełny program naszego wydarzenia najpóźniej na koniec sierpnia. Zanim to jednak nastąpi, postaramy się skontaktować z każdym Twórcą przyjętego programu w celu ostatecznego potwierdzenia udziału i dostępności godzinowej.

Podczas zgłaszania punktu programu prosimy o wskazanie jednego z listy bloków programowych. Jako organizacja zastrzegamy sobie prawo do przeniesienia punktu do innych bloków w celu zbudowania możliwie atrakcyjnego i pełnego programu.

Z uwagi na tegoroczny charakter wydarzenia zwracamy również uwagę, że część bloków, np. larpowy, Cosplay czy blok Gier Muzycznych, może nie zostać w pełni uruchomiona.

Wszyscy jesteśmy fantastyczni, dlatego chcemy stworzyć program dostępny dla możliwie najszerszej grupy odbiorców. Prosimy Cię jako twórcę programu, o zastanowienie się, czy Twój punkt programu może być przeznaczony dla osób ze specjalnymi potrzebami. Twój panel będzie opierał się wyłącznie na dyskusji i nie będą wykorzystywane pomoce wizualne? To znaczy, że osoby z niepełnosprawnościami wzroku będą mogły w nim w pełni uczestniczyć.

Chcesz przeprowadzić warsztaty i będziesz w stanie przekazać proste instrukcje również w języku angielskim? Twój program może zainteresować obcokrajowców. 

Wszyscy chcemy się dobrze bawić na Coperniconie. Wszyscy chcemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Właśnie dlatego prosimy Cię o wskazanie, czy podczas Twojego punktu programu będą poruszane (lub nawet dopuszczalne) pewne treści. Odpowiednie oznaczenie ich programie pozwoli uczestnikom na samodzielnie i świadomie zadecydować o uczestnictwie.

Shopping Cart