Program - Spotkania fandomowe

Poniżej znajdziesz atrakcje odbywające się w ramach bloku spotkań fandomowych, po kliknięciu w nazwę punktu programu rozwinie się jego opis. Możesz też skorzystać z poniższych przycisków, żeby wrócić na stronę główną programu, i wybrać inny blok lub wyświetlić tabelę wszystkich punktów.

PIĄTEK

Dziennik kapitański, data gwiezdna -428265.6
Enterprise pozostaje na orbicie ziemskiej, a zespół zwiadowczy przygotowuje się do spotkania z tzw. fandomem. Oficer medyczny ostrzega przed zbyt bliski kontaktami.
Tutaj znajdziecie miejsce gdzie możecie podyskutować dlaczego Discovery jest najlepszym serialem z uniwersum i co dobrego zrobił Abrams dla filmów.
Zasymilujcie się i dołączcie do kolektywu fanów.

Słyszeliście? Siódmy Hokage zwołał zebranie wszystkich shinobi. Nie może nas tam zabraknąć, będą tam najlepsi z najlepszych! To idealna okazja, by nawiązać nowe znajomości i poznać nowe techniki. ale najpierw… chodźmy na ramen!

Potrzebuję Twojej pomocy, musimy udać się na szybką przygodę. Copernicon kopiuje Toruń w przestrzeni cyfrowej, a to może doprowadzić do powstania niestabilnego wymiaru C21. Trzeba coś z tym zrobić, w najgorszym wypadku zneutralizujemy cały wymiar. Kur… zostawiłem Portal Gun w garażu! Chodźmy tam, zanim zbiegną się tam uczestnicy konwentu.

SOBOTA

Powiedz Przyjacielu i wejdź.
Książki J. R. R. Tolkiena do dziś inspirują i oczarowują kolejne pokolenia czytelników i twórców. Skończyłeś czytać trylogie po raz 20? Śledzisz postępy przy najnowszym serialu? Szukasz innych ludzi, z którymi chciałbyś porozmawiać o Śródziemu? To jest miejsce i czas dla Ciebie – poznajcie się, wymieńcie przemyśleniami, uwagami, pomysłami.

Od wydania pierwszej części Harrego Pottera w Polsce minęło już ponad 20 lat! Mimo upływu czasu, cały Wizarding World nadal cieszy się ogromną miłoścą kolejnych pokoleń fanów. Potterheadzi – poznajcie się! Omówicie swoje ulubione fragmenty filmów i książek, pochwalcie się własnoręcznie wydzierganym szalikiem, pogadajcie o swoich oczekiwaniach i obawach względem kolejnego filmu z serii „”Fantastycznych Zwierząt””. To jest miejsce i czas dla Was!

Ależ drogi Watsonie, to bardzo proste. Spójrz na te płaszcze i czapki. Niektórzy zabrali ze sobą nawet fajkę! Ci wszyscy ludzie to sherlockianie! Przyszli tutaj, by wymienić się informacjami i poszerzyć sieć kontaktów. Pani Hudson! Proszę ich wpuścić do środka, powinni zmieścić się w naszym salonie.

„Książki to ubezpieczenie na życie, maleńka antycypacja nieśmiertelności.” Niezależnie od tego czy jesteście fanami Zmierzchu czy Diuny, wszystkich nas łączy miłość do słowa pisanego. Zapraszamy was na spotkanie z innymi molami książkowymi, za drzwiami magicznej szafy, w krainie, którą każdy z nas zna z dzieciństwa.

Ogłoszenie:
Liceum U.A. prowadzi rekrutacje nowych studentów. Wszyscy zainteresowani uzyskaniem licencji profesjonalnego bohatera proszeni są do stawienia się w sali 1A. Zachęcamy do rozmów i integracji z innymi kandydatami.
PLUS ULTRA!

Czy po blisko dwóch latach prawdziwej nudnej apokalipsy tęsknisz za taką, która miała się wydarzyć – wiecie taką z promieniowaniem, pustyniami, hordami bandytów w skórzanych ciuchach, mutantami i anarchią? Jeśli tak, założ swoją kurtkę z jednym rękawem, wskocz do Interceptora (V8!) i pędź na spotkanie z innymi fanami pustkowi.

Jest większa w środku, wszyscy się zmieścicie!
Macie niepowtarzalną okazję spotkać się z innymi fanami Doctora Who wewnątrz Tardis. Kto jest Twoim ulubionym Doctorem? Jaki jest Twój ulubiony odcinek? Czekasz na nowy sezon i chcesz z kimś pogadać o swoich oczekiwaniach? Masz w domu cosplay swojej ulubionej postaci i chcesz się nim pochwalić? To jest miejsce i czas dla Ciebie i innych Whovian!

Od 24 lat nieśmiertelny wampir-mangaka Hirohiko Araki raczy nas swoją bizarną historią o losach rodu Joestarów. Seria przepełniona zaskakującymi mocami i niezliczonymi nawiązaniami do muzyki popularnej osiągnęła już status kultowej. Za nami już osiem część sagi, a już niedługo ekranizacja części szóstej, Stone Ocean. To miejsce dla Was, w którym będziecie mogli podzielić się wrażeniami na temat JoJoliona i nie tylko, podyskutować o ulubionych standach i pośmiać się ze wszystkich zapomnianych przez Arakiego dziur fabularnych.

Winter is coming… tak jak nowy serial „House of Dragon”. Chcesz porozmawiać z kimś o swoich oczekiwaniach, podzielić się przemyśleniami? A może seriale ciebie nie interesują, bo nadal czekasz aż Martin napisze „Wichry zimy”. To jest miejsce dla Ciebie i Tobie podobnych. Poznajcie się, porozmawiajcie o tym co Was pasjonuje, co Was frustruje, co Was inspiruje.

Przygoda zawsze zaczyna się w karczmie, a nie ma lepszej erpegowej karczmy w Toruniu niż Hipisówka. Spotkajmy się pokłócić o wyższości narracji nad mechaniką, dlaczego pierwszy młotek był najlepszym system, czy kartkówki z zasad to dobry pomysł albo po prostu powspominać najzabawniejsze wydarzenia z sesji.

Szanowne Dżentelistoty! Zapraszamy do kantyny, znajdzie się tutaj miejsce dla każdego, zarówno przedstawicieli Imperium, jak i Republiki, Mandalorian, a także niezrzeszonych łowców nagród oraz wszelkich istot, które pragną dobrej zabawy! Ze względu na procedury bezpieczeństwa, blastery i miecze świetlne prosimy jednak zostawić przed wejściem. Dołącz do innych fanów Star Wars w naszej kantynie, to jest miejsce dla Was, możecie tutaj porozmawiać, poznać nowe osoby lub spotkać starych znajomych.

NIEDZIELA

Każdy łowca potrzebuje odpoczynku. Odłóżcie zatem broń i worki soli, aby porozmawiać o zakończonych już perypetiach Sama i Deana. Które odcinki Wam się najbardziej podobały? Czy serial powinien się skończyć wcześniej? Który z braci jest przystojniejszy? Tutaj będziecie mogli podyskutować z innymi fanami przygód Winchesterów.

Avengers Assemble! Zjednoczcie siły, potężni superbohaterowie, aby sprostać najtrudniejszej z możliwych misji: dobrej zabawie! Będzie ona wymagać rozmów o komiksach, filmach i serialach z herosami w roli głównej – nie tylko z multiwersów Marvela i DC!

Zaraza! Tak to w życiu bywa, chcesz w spokoju żyć na swojej ojcowiźnie, a nagle trafiasz do BPP. Otrzyj gluty z nosa i stań prosto! Takich jak Ty jest tutaj cała grupa, po apelu możecie się poznać i porozmawiać o czym tam chcecie, dowódcy to nie interesuje, ale takie gadanie podobno podnosi morale. Byleście jutro stanęli razem do bitwy za Temerię! Jeśli chcesz porozmawiać z innymi fanami Wiedźmina o książkach, ich adaptacjach oraz grach, tutaj możecie się spotkać – to jest miejsce dla Was.

Możesz też wybrać jeden ze znajdujących się niżej przycisków żeby przenieść się do innego bloku programowego.