EnglishPolish
R-Tour1

Zgłoś swój punkt programu na Copernicon!

Większość programu Coperniconu tworzona jest właśnie przez jego uczestników - pasjonatów i znawców tematyk związanych z fantastyką, popkulturą i nauką, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i pasją z innymi. Teraz również i Ty możesz dorzucić swoją cegiełkę do programu tego wyjątkowego festiwalu!

Intensywnie pracujemy nad rozwojem imprezy i przeniesieniem jak największej liczby lokacji festiwalowych do wirtualnego Torunia. Copernicon w cyberprzestrzeni, dzięki wykorzystaniu aplikacji Gather Town, pozwoli Wam na spacer ulicami starego miasta i zwiedzanie budynków konwentowych oraz uczestnictwo we wszystkich atrakcjach, jakie tylko może zaoferować konwent fantastyki! 

Jest tylko jedna rzecz, bez której festiwal nie może się odbyć – atrakcje zgłaszane przez uczestników! Od zawsze tradycją tego typu wydarzeń, również Coperniconu jest formuła „od fanów dla fanów”. Większość programu imprezy tworzona jest właśnie przez jego uczestników – pasjonatów i znawców tematyk związanych z fantastyką, popkulturą i nauką, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i pasją z innymi. Teraz również i Ty możesz dorzucić swoją cegiełkę do programu tego wyjątkowego festiwalu – wystarczy skorzystać z linka poniżej!

Udostępnij ten post