FAQ

Szczegółowe informacje dotyczące adresów i  dostępności dla osób z niepełnosprawnością i wózków dziecięcych (windy, schody itp) znajdują się TUTAJ , natomiast wskazówki dojazdu, noclegów oraz mapka konwentowa TUTAJ

Akredytacja będzie się mieściła w budynku Collegium Maximum, przy ulicy Plac Rapackiego 1.  Otwarta będzie w piątek w godzinach  10:00 – 22:00, w sobotę 08:00 – 20:00, a w niedzielę 08:00 – 12:00

Tak – bilety dla dzieci do 6 roku życia są darmowe, natomiast dla dzieci do 12 roku życia są z 50% zniżką (oba rodzaje dostępne jedynie w akredytacji na miejscu).

Opiekun osoby z niepełnosprawnością również otrzymuje w stacjonarnej akredytacji darmową wejściówkę.

Tegoroczne Fantastyczne Targi Popkultury będą się mieścić w budynku Centrum Kultury Dwór Artusa, przy Rynku Staromiejskim 6.  Mapki wraz z listą wystawców i szczegółowymi informacjami,  znajdują się TUTAJ.  

Nie, zgłoś się na gżdacza przez formularz TUTAJ. Wejściówkę dostaniesz po przyjeździe na konwent, w akredytacji

Potwierdzenie zakupu powinieneś otrzymać na maila wskazanego podczas dokonywania transakcji w sklepie. Jeżeli wiadomość do Ciebie nie dotarła, skontaktuj się z naszą obsługą poprzez adres mailowy sklep@copernicon.pl. Bilet na Copernicon wyślemy na podany adres e-mail po zakupie 🙂

Poprowadzenie 1 punktu programu uprawnia do 50% zniżki podczas zakupu biletu. Poprowadzenie dwóch punktów programu gwarantuje 100% zniżkę na bilet.

Do 31 lipca w sprzedaży był pakiet STAR BLIND BIRD w cenie 119 zł, 1-31 sierpnia dostępny jest pakiet ASTERISM EARLY BIRD w cenie 139 zł i ASTERISM PRESALE pojawi się 1-14 września za 159 zł. Do ogłoszenia programu (połowa sierpnia), w sprzedaży jest także specjalny pakiet premium SUPERNOVA za 249 zł – kupując go wspierasz nas i otrzymujesz dodatkowo pakiet kosmicznych gadżetów!

Na wydarzeniu, w akredytacji, dostępne będą wejściówki jednodniowe (piątek 70 zł, sobota 100 zł i niedziela 70 zł),  jak i trzydniowe w regularnej cenie 160 zł. Dodatkowo będzie można zakupić wejściówki dla dzieci – darmowe do 6 roku życia i z 50% zniżką do 12 roku życia.

Program jest już udostępniony TUTAJ i w aplikacji Konwencik

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dla twórców programu, TUTAJ.  Na ten moment zamknęliśmy zbieranie punktów programu, ale możesz zgłosić swój program na listę rezerwową, jeśli planujesz być na konwencie również jako uczestnik. W przypadku zgłoszenia na listę rezerwową – prosimy abyś był/a  „pod telefonem” w trakcie pobytu na konwencie 🙂 Jeśli poprowadzisz punkt programu z listy rezerwowej – dostaniesz zwrot części lub całości ceny za wejściówkę po festiwalu. 

Zapraszamy do kontaktu na maila wystawcy@copernicon.pl

Tak, o ile spełniasz wymagania określone przez polskie prawo.